Замовити зворотний дзвінок
close
обов’язково
обов’язково
не обов’язково
не обов’язково

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Дізнатися ціну
close
обов’язково
обов’язково
не обов’язково
не обов’язково
Замовити зворотний дзвінок
close
обов’язково
обов’язково

Планування з інтер’єром: у WASHINGTON Creative House можна переглянути дизайн майбутньої квартири

Планування з інтер’єром: у WASHINGTON Creative House можна переглянути дизайн майбутньої квартири - WASHINGTON Concept House

На сайті WASHINGTON Creative House можна не лише переглянути планування квартири, а й одразу побачити її інтер’єр.

Щоб показати, якою саме може бути ваша оселя, ми обрали одне з найпопулярніших планувань — двокімнатну квартиру площею 75 м². В ній є спальня, кабінет та об’єднані вітальня з кухнею. Такий варіант підійде як одному мешканцю, так і родині.

Авторами інтер’єру стала молода команда дизайнерів зі студії Crystal design. Вони ознайомилися з концепцією нашого будинку та створили проєкт, який відповідатиме смакам гурманів. В основу інтер’єру закладена палітра зі стриманих кольорів — білий, чорний, сірий та відтінки коричневого. Текстура матеріалів природна — дерево та мармур. Акцентів додають елементи декору з геометричним принтом.

У квартирі немає зайвих деталей, тож оптимально використано кожний метр. Корпусні меблі вбудовані в стіни, завдяки чому у кімнатах багато простору та водночас достатньо місця для зберігання речей. Все лаконічно, просто та комфортно.

Бажаєте придбати квартиру з готовим інтер’єром у WASHINGTON Creative House? Звертайтеся до наших менеджерів відділу продаж за адресою: вул. Антоновича, 44. Також телефонуйте за номером на сайті.

Переглянути інтер’єр Замовити дзвінок

Читайте також