Замовити зворотний дзвінок
close
обов’язково
обов’язково
не обов’язково
не обов’язково

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Дізнатися ціну
close
обов’язково
обов’язково
не обов’язково
не обов’язково
Замовити зворотний дзвінок
close
обов’язково
обов’язково

Обирайте новий рівень комфорту у WASHINGTON Concept House

Обирайте новий рівень комфорту у WASHINGTON Concept House - WASHINGTON Concept House

WASHINGTON Concept House створений для гурманів. Така концепція втілена в архітектурі будинку та його внутрішньому облаштуванні. Спеціальна кімната для зберігання винних пляшок, сigar lounge, home cinema та сервіс “Власний кухар”, реалізований у співпраці з кращими ресторанами Києва, — тут кожна деталь продумана під характер мешканців.

WASHINGTON Concept House — це будинок клубного формату, який вміщує всього 107 квартир. Максимальна висота житлового комплексу складатиме 22 поверхи, проте горизонт будівлі буде виконаний с деякими перепадами — 5, 7, 11, 14 рівнів. Така каскадність дозволяє створити житло з окремими терасами — ідеальним місцем для того, щоб насолоджуватися красою міського краєвиду. В середньому на поверсі ЖК знаходитиметься по 6 квартир, на верхніх рівнях їхня кількість зменшуватиметься.

Ми цінуємо прагнення мешканця мати багато вільного простору, тому запроектували житло зі збільшеною площею — від 53 м² до 188 м². Вікна деяких квартир виходитимуть на костьол Святого Миколая, одну з головних архітектурних пам’яток міста.

Не упустіть нагоди стати мешканцем будинку для гурманів! Обирайте планування на сайті, а за детальною інформацією стосовно купівлі квартири звертайтеся до відділу продажу.

Чекаємо на вас за адресою: вул. Антоновича, 44.

Читайте також