Замовити зворотний дзвінок
close
обов’язково
обов’язково
не обов’язково
не обов’язково

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Дізнатися ціну
close
обов’язково
обов’язково
не обов’язково
не обов’язково
Замовити зворотний дзвінок
close
обов’язково
обов’язково

Купуйте квартиру з терасою — та отримуйте паркомісце у подарунок!

Купуйте квартиру з терасою — та отримуйте паркомісце у подарунок! - WASHINGTON Concept House

Квартира, тераса та власне паркомісце — суперкомбо вашого комфорту! Зібрали його для вас у WASHINGTON Concept House, тож не пропустіть пропозицію цього місяця: при купівлі помешкання з терасою — паркомісце у подарунок.

Серед усіх квартир у будинку лише шість мають тераси. Планування — одно-, три- та чотирикімнатні. Майже в кожному з них передбачена простора гардеробна та дві ванні кімнати. Площа від 79 м² до 189 м².

Квартири з терасами розташовані на 5-му, 7-му, 11-му та 14-му поверхах — саме таку каскадність в архітектурі будинку ми використовуємо. Вона не тільки додає оригінальності фасаду, а й дозволяє додати у планування відкриті майданчики для відпочинку. Тут за ароматною кавою мешканці зустрічатимуть день, натхненно працюватимуть за ноутбуком вдень, а ввечері влаштовуватимуть дегустацію вина, яке можна зберігати у спеціальному льоху WASHINGTON Concept House. Те, що треба для гурманів!

За детальною інформацією відносно купівлі квартири з терасою звертайтесь до нашого відділу продажу. Адреса: вул. Антоновича, 44.

Читайте також