Замовити зворотний дзвінок
close
обов’язково
обов’язково
не обов’язково
не обов’язково

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Дізнатися ціну
close
обов’язково
обов’язково
не обов’язково
не обов’язково
Замовити зворотний дзвінок
close
обов’язково
обов’язково

Інноваційні технології для оптимізації витрат у WASHINGTON Concept House

Інноваційні технології для оптимізації витрат у WASHINGTON Concept House - WASHINGTON Concept House

Як розумні технології заощаджують природні ресурси та кошти мешканців одного будинку? Розповідаємо на прикладі WASHINGTON Concept House.

Наш перший помічник у питаннях енергоефективності та раціонального використання ресурсів — це система диспетчеризації будинку. Завдяки датчикам температури, які ми встановимо у WASHINGTON Concept House, у приміщеннях буде автоматично регулюватися температурний режим і підтримуватиметься оптимальний мікроклімат. Потеплішало на вулиці чи навпаки — датчик триматиме температуру будинку на контролі.

Слідкувати за параметрами роботи теплопункту та насосів подачі води можна в електронному кабінеті головного енергетика будинку. Показники всіх лічильників у квартирах будуть дистанційно передаватися монополістам-постачальникам та синхронізуватися з інформаційною системою управляючої компанії, яка виставляє рахунки власникам квартир. Якщо, наприклад, мешканці хочуть впевнитися у коректності даних, які отримує управляюча компанія, вони зможуть замовити звірку та перевірити це.

Крім датчиків температури, у WASHINGTON Concept House будуть встановлені датчики руху та шуму. Вони відповідатимуть за рівень споживання електроенергії. Якщо у коридорі чи холі будинку нікого немає, освітлювальний прилад працюватиме у черговому режимі — на 10-15% потужності. Датчиками руху та шуму будуть оснащені всі освітлювальні прилади, встановлені у місцях загального користування: коридорах на житлових поверхах, сходових маршах, ліфтових холах і кабінах, холодних переходах. Датчики руху та шуму також будуть встановлені на дитячому майданчику, паркінгу та зонах відпочинку.

У суспільних просторах будинку будуть встановлені панельні сталеві радіатори австрійського бренду Vogel&Noot. Одна з їхніх головних переваг в тому, що вони дозволяють заощаджувати до 15% енергії. Навіть за відносно низьку температуру теплоносія вони мають високі показники тепловіддачі. Радіатори виготовлені з екологічних матеріалів, а лакофарбове покриття при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Вся продукція компанії Vogel&Noot має сертифікат якості ISO та відповідає європейським нормам за теплової потужністю EN 442.

Читайте також