Дізнатися ціну
close
обов’язково
обов’язково
не обов’язково
не обов’язково

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Дізнатися ціну
close
обов’язково
обов’язково
не обов’язково
не обов’язково
Дізнатися ціну
close
обов’язково
обов’язково

Комерційна нерухомість

Choose floor compass image Пн Сх Пд Зх
Оберіть потрібний поверх
поверхи
22
Кількість приміщень
102
Дивитися планування

У WASHINGTON Concept House перші три поверхи займатимуть нежитлові приміщення, тож власники квартир, мешканці сусідніх будівель і Печерського району зможуть користуватися послугами компаній, які відкриються у нашому житловому комплексі.

Ми піклуємося не тільки про комфорт резидентів, а й киян, тому застосовуємо комплексний підхід до реалізації своїх проєктів. У кожному будинку ми передбачаємо комерційну нерухомість, аби місто мало якісні інфраструктурні об’єкти.

Переваги комерційної нерухомості

WASHINGTON Concept House — гарний варіант для інвестицій у нежитлову нерухомість. Та, щоб вже зараз ви могли обрати приміщення для свого бізнесу, ми підготували перелік основних переваг ЖК:

  • Вигідне розташування. Будинок знаходиться на одній з  центральних вулиць Києва — Лабораторній, 12. Звідси за 15 хвилин можна доїхати до Хрещатика та менш ніж за  5 хвилин — до Олімпійської.
  • Впізнаваність об’єкту. Кожен проєкт SAGA Development має унікальний архітектуру, що забезпечує впізнаваність не тільки будинку, але й компаніям, які виберуть тут комерційні приміщення.
  • Якісне технічне оснащення. Мережі, системи вентиляції, планування та інші елементи внутрішнього оснащення продумані під окремі сегменти бізнесу. Для комерції у ВАШИНГТОН Концепт Хаус також запроєктовані великі панорамні вікна та власні вхідні групи, що особливо важливо для окремих груп компаній.
  • Обслуговування управляючої компанії. Замовити клінінг, доставку їжі, квитків чи сплатити рахунки за комунальні послуги — орендарі чи власники комерційних приміщень можуть, звернувшись до фахівців компанії ATMOSFERA.
  • Попит  серед мешканців будинку та міста. Ми пропонуємо нежитлову нерухомість тільки тим представникам бізнесу, чия діяльність буде затребуваної серед населення. Ми вивчаємо ринок, попередньо розраховуємо прибутковість комерційної діяльності в наших житлових комплексах і пропонуємо оптимальну вартість за квадратний метр.

 

Технічні характеристики нежитлових приміщень у ЖК ВАШИНГТОН

 

Для комерційної діяльності ми відвели три поверхи будинку. Загальна площа нежитлових приміщень становить 2 570 м², де мінімальний розмір — 88 м², максимальний – 820 м². Серед планувань є як класичні варіанти, так і дворівневі з вікнами на головний фасад. Ми пропонуємо приміщення для клініки, творчої студії, салону краси та офісів.

Якщо ви шукаєте якісний майданчик для свого бізнесу, обирайте комерційну нерухомість у WASHINGTON Concept House. Ми запропонуємо вам оптимальну ціну та вигідні умови для купівлі чи оренди.