Замовити зворотний дзвінок
close
обов’язково
обов’язково
не обов’язково
не обов’язково

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Дізнатися ціну
close
обов’язково
обов’язково
не обов’язково
не обов’язково
Замовити зворотний дзвінок
close
обов’язково
обов’язково

2-кімнатні

WASHINGTON Concept House створений для гурманів. Саме така концепція втілена в архітектурі будинку та його внутрішньому облаштуванні. Винний льох для зберігання пляшок, сigar lounge, home cinema — у житловому комплексі кожна деталь продумана для вашого комфорту. Спеціально для тих, хто цінує простір і затишок, ми пропонуємо двокімнатні квартири. Зручні планування, вражаючі видові характеристики з вікон квартир, виняткова інфраструктура та центральне розташування будинку — у ВАШИНГТОН Концепт Хаус ми зібрали всі переваги, аби ваше уявлення про житло бізнес-класу змінилося назавжди.

Двокімнатні квартири для гурманів

Максимальна висота житлового комплексу складатиме 22 поверхи. Проте горизонт будинку буде виконаний с деякими перепадами — 5, 7, 11, 14 поверхів. Така каскадність не тільки дозволить будинку гармонійно вписатися в архітектуру Печерського району, але й дасть можливість створити житло з окремими терасами. В середньому на поверсі ЖК знаходитиметься по 6 квартир, на верхніх рівнях їхня кількість зменшуватиметься. Ми цінуємо ваше прагнення мати багато вільного простору, саме тому запроєктували квартири, де ви матиме вдосталь свободи. Площа двокімнатного житла стартує від 75 м², максимальний розмір складає 87 м². Завдяки використанню монолітно-каркасної технології будівництва, ви завжди можете зробити перепланування вашого 2-кімнатного житла та додати третю кімнату. У деяких приміщеннях ЖК запроєктовані дві ванні кімнати та гардеробна.

Особливості інфраструктури WASHINGTON Concept House

Одна з переваг житлового комплексу ВАШИНГТОН — його інфраструктура. Для власників квартир ми передбачили всі умови:

  • У підвалі знаходитиметься спеціальний льох для зберігання винних пляшок.
  • Для мешканців, яка полюбляють проводити час за сигарою, ми передбачили окремий сigar lounge.
  • Для переглядів фільмів — home cinema.
  • Власники квартир також зможуть скористатися послугою «Власний кухар», яку ми реалізуємо у співпраці з кращими ресторанами Києва.

Як купити 2-кімнатну квартиру

Якщо ви мрієте про власну двокімнатну квартиру у центрі столиці, завітайте до нашого відділу продажу. Менеджери обов’язково допоможуть вам підібрати оптимальне планування, детальніше розкажуть про вартість квадратного метра та умови купівлі. Чекаємо на вас за адресою: вул. Антоновича, 44. Також телефонуйте за номером 0444990220.